Regular Show

Paylaş

Oyun Bilgileri

Kategorisi : Dövüş Oyunları

Etiketleri : , , ,

Oyun Tanımı

Güzel ve eğlenceli yeni bir oyun ile karşinizdayiz oyun yapımcılarının yaptığı Regular show oyunu yeni bir fenomen olabilecek tarzda bölümlerle karşiniza gelmiş diyebiliriz oyunda ilk bölüm otelde başliyor ve oradan geçince başka bölümlere heycanlı bir şekilde bekliyorsunuz oyun zevkli ve bir o kadarda keyif alacağiniz tarzda bir oyun diyebiliriz şimdiden herkese bol eğlenceler dileriz.

Nasıl Oynanır?

Oyun w,a,s,d ile oynanmaktadır M tuşu ile yumruk atmaktadır. N tuşu ile özel güçleri kullanmak için basabilirsiniz. 2 kişilik oynamak isteyenler yön tuşları ile onlarda oyuna dahil olabilirler Z ve X tuşları ile yumruk atabilirler bol eğlenceler.

POPÜLER OYUNLAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yapın

Güncel en güzel bedava oyunlar için bizi tercih ederseniz. Sizleri her yaştan kesime hitap eden sohbet odalarımız ile karşınızdayız diyebiliriz. Türkiye'de yüzlerce oyun sitesi var ve sizlerde en güzel şekilde oyun sitesi olarak bizi tercih ederseniz hiç ama hiç pişman olmadan bedava oyunlar oynayabilirsiniz. Oyun sitesi olarak herkesin rahatca, sınırsızca güzel bir şekilde eğlenmeye hakkı olduğunu düşünüyoruz. İnternetin günlük hayattaki etkisi bunda çok etkilidir ve herkesin güzel oyunlar oynayabileceği bir site sizlere sunmaya çalıştık şimdiden hepinize gençler, yetişkinler ve çocuklar güzel bol eğlenceler dileriz Vayoyun.com Ailesi olarak.
sohbet - sevgi sohbet - evli sohbet