Sopalı Adam ol

Paylaş

Oyun Bilgileri

Kategorisi : Savaş Oyunları

Etiketleri : , , ,

Oyun Tanımı

Oyunumuzda kareketerimiz zor bölümleri geçebilmek için sizlerin yardimina ihtiyacı oyunuda bir çok bölüm var ve bölüm git gide geçtikçe zorlaşiyor çok zevkli bir oyun diyebiliriz. Sizlerin her geçen bölümlerde zorlaştikça sinir bozucu bir oyun haline gelecek oyun ama zevkli şimdiden hepinize bol eğlenceler dileriz bol bedava oyunlar oynamalar.

Nasıl Oynanır?

Oyun Klavyeden yön tuşları, space (boşluk tuşu) ve shift tuşu ile oynaniyor zaten oyun içinde yönlendiriyor hangi tuşlar kullanacağinizi şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

POPÜLER OYUNLAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yapın

Güncel en güzel bedava oyunlar için bizi tercih ederseniz. Sizleri her yaştan kesime hitap eden sohbet odalarımız ile karşınızdayız diyebiliriz. Türkiye'de yüzlerce oyun sitesi var ve sizlerde en güzel şekilde oyun sitesi olarak bizi tercih ederseniz hiç ama hiç pişman olmadan bedava oyunlar oynayabilirsiniz. Oyun sitesi olarak herkesin rahatca, sınırsızca güzel bir şekilde eğlenmeye hakkı olduğunu düşünüyoruz. İnternetin günlük hayattaki etkisi bunda çok etkilidir ve herkesin güzel oyunlar oynayabileceği bir site sizlere sunmaya çalıştık şimdiden hepinize gençler, yetişkinler ve çocuklar güzel bol eğlenceler dileriz Vayoyun.com Ailesi olarak.
sohbet - sevgi sohbet - evli sohbet